EN

Ladili jsme s Langmajerem dialogy do Lajny. Od té doby jsme přátelé, říká režisér V. Skórka 

Vladimír Skórka, nezávislý producent, režisér a scénárista. Nejprve se profiloval jako moderátor v rádiích Helax a Evropa 2, ve kterých byl také spoluautorem některých populárních pořadů a rubrik. Společně s Davidem Tobiaszem tvořil a moderoval televizní pořad Sabotáž. Na čem právě pracuje? Prozradí, kdy vyjde 3. řada seriálu Lajna?

Během rozhovoru s režisérem Vladimírem Skórkou jsem se zapomněla zeptat, jestli je ostravský patriot. Pro odpověď ale nemusíme chodit daleko: Pečený sněhulák, Lajna, kapela Robson a další projekty, které jsou s Ostravou spjaté není třeba představovat!

Jako tvůrce je podepsán pod recesistickým pořadem pro videoportál iDnes.cz Česko snese všecko. Má na svém kontě coby producent, scenárista a režisér řadu reklamních a image videí. Mezi jeho tvorbu patří také Pečený sněhulák, český zábavný pořad plný skečů, který s podtitulem Pořad, který má koule vysílala Česká televize v roce 2014. Režie Jakub Kohák a Vladimír Skórka. Scenárista Martin Šimíček.

Internetový seriál Lajna je bezpochyby režisérův nejslavnější počin. Scénář Petra Kolečka a hvězdné obsazení v podobě Jiřího Langmajera, Hany Vágnerové nebo Marka Taclíka zajišťuje věhlas tohoto seriálu. Právě nyní se dotáčí třetí řada!

Jak vznikl projekt sKORO NA mizině? Internetový komediální seriál z prostředí Divadla Mír z roku 2020. Ve kterém mají hlavní slovo protagonisté improvizační show Tři tygři Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák.

Mohlo by tě zajímat